Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni zgodzili się na bezpłatną komunikację w Kraśniku. Kto pojedzie bez biletów?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 stycznia 2020 r. o 15:43 Powrót do artykułu
... co do busów trzeba dodać że po godz. 20 to praktycznie jest 1 na godzinę. Pozostali zjeżdzają do garażów bo szkoda im "wozić powietrze". Niby są na rozkładzie ale ich nie ma w terenie :( MPK ma swój rozkład i wiadomo że przyjedzie.
 No dobra, ale MPK dostaje dotacje z miasta , to może sobie woźić powietrze, ale to w żaden sposób nie usprawiedliwia wprowadzenia darmowych przejazdów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, w końcu coś w tym mieście się zaczyna dziać i zmienia na lepsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawa może I ma najdroższe bilety ale masz jeden bilet na metro, tramwaje i autobusy. I wszędzie nimi dojedziesz więc tu nie ma porównania. U nas się do tego nie dąży. I odrazu widać, że Ty albo nie jeździsz busami albo jesteś kierowca busa. Sam widziałem parokrotnie, że kierowcy stoją na przystanku i przed samym autobusem odjeżdżają. Czy sa brudne? Nie ubrudzilem ubrania ale to nie znaczy że jest czysto. Busy są zaniedbane i niewygodne. Wchodząc do busa trzeba się pochylać bo są niskie. Jeżeli nie ma osób stojących to nie jest ciasno ale jeżeli bus jest pełny to ciasno jest. W lecie jest jeszcze gorzej. Uśmiałem się z korzyści jakie wymieniłes. Przyjemne wnętrze? Chyba żartujesz. Stare i zaniedbane. Czy szybko się dojedzie do celu? Śmieszne. Jeżdżą 10km na godzinę rozglądając się za jakimiś ludźmi do zgarnięcia. Czy trudno w autobusie o miejsce siedzące? Kolejny żart. Weź wszystkich siedzących pasażerów z busa do normalnego autobusu, nie krasnickiego bo to nie są autobusy, i będziesz miał jeszcze wolne miejsca. Poza tym stojąc w autobusie człowiek się się tak nie męczy jak w busie. I nie trzeba się pochylać żeby zobaczyć gdzie się aktualnie przejeżdża. Mijają przystanki? Bo niektóre są po prostu na żądanie. Wciśnij przycisk i po sprawie. Jeżdżą nieprzewidywalnie? Absurd. Jeżdżą według rozkładu. Te busy przyczyniły się do upadku pksu i do pogorszenia sytuacji MPK. Teraz jak busy zbankrutuja to mam nadzieję że sytuacja się poprawi i będziemy mieć normalna komunikację w Kraśniku. Nareszcie.
Czy ty naprawdę jesteś taki głupi i myslisz, ze ktokolwiek wsiadał by do busa , żeby sobie w nim posiedzieć na przystanku? Albo jechałby busem jadącym z taką prędkością? gdybyś miał chociaż trochę racji nie musielibyscie robić takiej  chamskiej nagonki na busiarzy. a odnosnie bankrustwa, nie rzycz nikomu co tobie niemiłe. Bo rzyczenie komuś bankructwa i to powiazanemu z władzą jest najzwyklejszym skur*ysy*stwem.
Widać ty jesteś głupi. Czytaj ze zrozumieniem. Nie napisałem że życzę komukolwiek bankructwa. A jak jesteś juz taki głupi to się nie wypowiadaj. Sam byłem świadkiem jak kierowca busa czekał aż MPK podjedzie z tyłu. MPK podjechal, bus odjechał. I to nie raz. I nie tylko ja myślę że jadą wolno, za wolno, I wpychaja się na chama przed MPK.
 Nie życzysz wprost, ale go oczekujesz i jesteś jego pewnien, a w połączeniu z działaniami władzy i twoimi wpisami można wywnioskować takie życzenie. I wyobraź sobie , że ja zawsze jadę tym co pierwsze przyjedzie. I nie zawsze jest to bus. A nawet jak podjedzie bus nigdy mi sie nie zdarzyło, zeby na którymkolwiek przystanku czekał na autobus, a nawet, zeby sie wlókł celowo. Logika nawet mówi, ze nie opłaca mu się czekać, bo i tak zbierze  pasażerów. Ale wyobraź sobie, ze ostatnio jechałam szóstką, czekalismy na wyjazd z Faustyny na Urzędowską i o dziwo od strony Fabrycznego jechał bus ten niebiesko zielonkawy ( trudno mi okreskić ten kolor), zatrzymał sie i przepuścił autobus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem  przy kwotach jakie miasto corocznie dopłaca do MPK wprowadzenie dla części mieszkańców darmowych przejazdów jest ok - ale też jest zatrzymaniem sie wpół drogi są w Polsce miasta w których komunikacja jest całkowicie bezpłatna, mniejszy problem z zanieczyszczeniem środowiska z korkami itd. Ale pomyślmy również dlaczego pywatni przewoźnicy jeżdzą wyłacznie na jednej linii tzw 1 a pozostałe ich nie interesują, nie planują mowych - z powodu tego że pozostałe nie przynosza takich zysków. Ostatnimi osobami o których myślą właściciele BUS to mieszkańcy Kraśnika. Dlaczego nie zainwestują w autobusy którymi mogliby przewoźić matki z wózkami dziecięcymi - z dbałości o mieszkańców - nie  bo to znaczny wydatek. A MPK jeździ na wszystkich miejskich trasach  wmiarę wygodnymi autobusami . I na tym wlasnie polega różnica pomiedzi dzialaniem z chęci zysku a dzialaniem dla ludzi. A na koniec to radni którzy byli przeciwni tech uchwale powinni się trochę choć wstydzić - bo działali przeciw interesom swoich wyborców, tym bardziej że żaden z nich nie jeździ komunikacja miejską. A busy mogą odtwarzać zapomniane PKS o których bębnil rząd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawa może I ma najdroższe bilety ale masz jeden bilet na metro, tramwaje i autobusy. I wszędzie nimi dojedziesz więc tu nie ma porównania. U nas się do tego nie dąży. I odrazu widać, że Ty albo nie jeździsz busami albo jesteś kierowca busa. Sam widziałem parokrotnie, że kierowcy stoją na przystanku i przed samym autobusem odjeżdżają. Czy sa brudne? Nie ubrudzilem ubrania ale to nie znaczy że jest czysto. Busy są zaniedbane i niewygodne. Wchodząc do busa trzeba się pochylać bo są niskie. Jeżeli nie ma osób stojących to nie jest ciasno ale jeżeli bus jest pełny to ciasno jest. W lecie jest jeszcze gorzej. Uśmiałem się z korzyści jakie wymieniłes. Przyjemne wnętrze? Chyba żartujesz. Stare i zaniedbane. Czy szybko się dojedzie do celu? Śmieszne. Jeżdżą 10km na godzinę rozglądając się za jakimiś ludźmi do zgarnięcia. Czy trudno w autobusie o miejsce siedzące? Kolejny żart. Weź wszystkich siedzących pasażerów z busa do normalnego autobusu, nie krasnickiego bo to nie są autobusy, i będziesz miał jeszcze wolne miejsca. Poza tym stojąc w autobusie człowiek się się tak nie męczy jak w busie. I nie trzeba się pochylać żeby zobaczyć gdzie się aktualnie przejeżdża. Mijają przystanki? Bo niektóre są po prostu na żądanie. Wciśnij przycisk i po sprawie. Jeżdżą nieprzewidywalnie? Absurd. Jeżdżą według rozkładu. Te busy przyczyniły się do upadku pksu i do pogorszenia sytuacji MPK. Teraz jak busy zbankrutuja to mam nadzieję że sytuacja się poprawi i będziemy mieć normalna komunikację w Kraśniku. Nareszcie.
Czy ty naprawdę jesteś taki głupi i myslisz, ze ktokolwiek wsiadał by do busa , żeby sobie w nim posiedzieć na przystanku? Albo jechałby busem jadącym z taką prędkością? gdybyś miał chociaż trochę racji nie musielibyscie robić takiej  chamskiej nagonki na busiarzy. a odnosnie bankrustwa, nie rzycz nikomu co tobie niemiłe. Bo rzyczenie komuś bankructwa i to powiazanemu z władzą jest najzwyklejszym skur*ysy*stwem.
Widać ty jesteś głupi. Czytaj ze zrozumieniem. Nie napisałem że życzę komukolwiek bankructwa. A jak jesteś juz taki głupi to się nie wypowiadaj. Sam byłem świadkiem jak kierowca busa czekał aż MPK podjedzie z tyłu. MPK podjechal, bus odjechał. I to nie raz. I nie tylko ja myślę że jadą wolno, za wolno, I wpychaja się na chama przed MPK.
Nie życzysz wprost, ale go oczekujesz i jesteś jego pewnien, a w połączeniu z działaniami władzy i twoimi wpisami można wywnioskować takie życzenie. I wyobraź sobie , że ja zawsze jadę tym co pierwsze przyjedzie. I nie zawsze jest to bus. A nawet jak podjedzie bus nigdy mi sie nie zdarzyło, zeby na którymkolwiek przystanku czekał na autobus, a nawet, zeby sie wlókł celowo. Logika nawet mówi, ze nie opłaca mu się czekać, bo i tak zbierze  pasażerów. Ale wyobraź sobie, ze ostatnio jechałam szóstką, czekalismy na wyjazd z Faustyny na Urzędowską i o dziwo od strony Fabrycznego jechał bus ten niebiesko zielonkawy ( trudno mi okreskić ten kolor), zatrzymał sie i przepuścił autobus.
Logika właśnie mówi że opłaca się czekać kierowcy busa bo może w ostatniej chwili przyjdzie jakiś pasażer i bus zabierze wszystkich, którzy mogli jechać MPK. I dlatego właśnie czasami zwlekaja. Chcą zabrać wszystkich ludzi. I zawsze jeżdżą przed MPK aby zabrać wszystkich pasażerów a MPK jeździ puste. Może raz bus przepuścil autobus, ale czy zdaża się to codzień? Zdecydowanie nie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni byli sceptyczni co do tych zmian. Magiczny telefon z lubelskich struktur PO tuż przed głosowanirm rozstrzygnął problem. Co do kwoty to 560 tys jest na start. Nieoficjalnie mówi się o 1 mln do 1,3 mln rocznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może w końcu przestana się żreć i zajmą się tym do czego ich wybraliśmy do zap....nia dla dobra miast i jego mieszkańców. No i dalej czekamy na główny przystanek na którym zatrzymają się wszystkie autobusy w tym też te przejeżdżające przez Kraśnik. A właśnie przecież trwały prace nad opracowaniem koncepcji komunikacyjnej dla całego powiatu, bo ograniczanie się do kursowania tylko na wybranych trasach nie dotyczy wyłącznie Kraśnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto był sceptyczny i kto głosował przeciw tej uchwale wynika z zapisu wideo i raczej nie byli to radni PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo radni głosujący za darmowymi biletami.Mieszkańcy Kraśnika są wdzięczni ,że pamiętaliście co obiecywaliście przed wyborami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kwestii wykończenia busiarzy Wilk okazał sie skończonym lajdakiem. Takim samym łajdakiem jest każdy kto popiera jego łajdactwo. Jako burmistrz nie powinien tego robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Stary członka na sesji robił ? Synkowi podwyżkę załatwiał ? Ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kwestii wykończenia busiarzy Wilk okazał sie skończonym lajdakiem. Takim samym łajdakiem jest każdy kto popiera jego łajdactwo. Jako burmistrz nie powinien tego robić.
 A to dlaczego? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może w końcu przestana się żreć i zajmą się tym do czego ich wybraliśmy do zap....nia dla dobra miast i jego mieszkańców. No i dalej czekamy na główny przystanek na którym zatrzymają się wszystkie autobusy w tym też te  przejeżdżające  przez Kraśnik. A właśnie przecież trwały prace nad opracowaniem koncepcji komunikacyjnej dla całego powiatu, bo ograniczanie się do kursowania tylko na wybranych trasach nie dotyczy wyłącznie Kraśnika.
 Stary specjalista od komunikacji miejskiej się odezwał. Ten przystanek i to na rondzie jest potrzebny jak wrzód na d*pie. znowu się zacznie objezdzanie ronda, co dla niejednego było wkur**jące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kwestii wykończenia busiarzy Wilk okazał sie skończonym lajdakiem. Takim samym łajdakiem jest każdy kto popiera jego łajdactwo. Jako burmistrz nie powinien tego robić.
A to dlaczego?
 Jakby przyłożył swoje łapska do pozbawienia ciebie pracy, to by wiedział bardzo dobrze dlaczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W interesie wyborcy nie jest dłuższe stanie na przystanku, po to tylko , żeby za taką samą  kwotę pojechać autobusem kolibiąc się w nim. Także masz jakieś chore wyobrażenia. Ponadto miejskich wybarców poruszających się w obrębie miasta  nie interesuje komunikacja pozamiastowa, na której z resztą nie brakuje przewoźników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko się zgadza. Trzeba pomagać jak tylko można. Panie Szanowny Burmistrzu może wreszcie zainteresowałby się Pan podrużującymi busami i pożal się Boże przystankiem. Wstyd, by takie pobojowisko nazywać przystankiem. Ile lat będziemy z zazdrością  jeszcze patrzeć na zadaszony, oświetlony, pusty  dworzec stojąc na deszczu w wodzie prawie do kolan. My nie jeździmy darmo. My płacimy a Busiarze boją się zajezdżać na tzw. przystanek, bo obrywa się zawieszenie a na pewno się niszczy pojazd. Prosimy o litość - pasażerowie i przewoźnicy. Amen. To szczera prawda a przy tym ogromy wstyd, bo Kraśnik jest węzłem komunikacyjnym i korzystają z tego rumowiska mieszkańcy innych regionów i to widzą i "podziwiają".  Jest to okazja do PO-PiS-u naszych Radnych. Zróbcie wreszcie z ty coś.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To szczera prawda a przy tym ogromy wstyd, bo Kraśnik jest węzłem komunikacyjnym i korzystają z tego rumowiska mieszkańcy innych regionów i to widzą i "podziwiają".  Jest to okazja do PO-PiS-u naszych Radnych. Zróbcie wreszcie z ty coś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha, ha, odezwali się pisowscy zwolennicy daszków na rondzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kwestii wykończenia busiarzy Wilk okazał sie skończonym lajdakiem. Takim samym łajdakiem jest każdy kto popiera jego łajdactwo. Jako burmistrz nie powinien tego robić.
A to dlaczego?
Jakby przyłożył swoje łapska do pozbawienia ciebie pracy, to by wiedział bardzo dobrze dlaczego.
My myślimy o komforcie jazdy a ty o swojej pracy panie kierowco busa. W***c się można jak wy jezdzicie. 20 km na godzinę mając nadzieję że ktoś wsiadzie po drodze. Blokujecie tylko drogę bo nie idzie was wyprzedzić. No cóż, pozostaje zatrudnić się w MPK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrzu Wilku, kogo teraz pozbawić pracy masz w planach, żeby kolesiom żyło sie lepiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...